KOORDINÁTOR AGENTURNÍCH ZAMĚSTNANCŮ / NÁBOROVÝ SPECIALISTA

  • Liberec

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR AGENTURNÍCH ZAMĚSTNANCŮ / NÁBOROVÝ SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co od Tebe očekáváme?
působnost v LIBERCI + do 100km okolí
flexibilitu,
aktivní řidič,
samostatnost,
schopnost pracovat v týmu,
proaktivitu,
odolnost vůči stresu,
schopnost učit se novým věcem,
průbojná, autoritativní a energická osobnost,
schopnost domluvit se polsky výhodou
povědomí o zákoníku práce
Co u nás budeš dělat?
realizovat zakázku od A po Z,
komunikovat s klientem - zadavatelem zakázky (firma, fabrika),
nábor nových agenturních zaměstnanců do dělnických pozic ve fabrice/průmyslové zóně,
organizace zdravotních prohlídek (u hromadných nástupů) agenturních zaměstnanců,
příprava podkladů pro zpracování personální a mzdové agendy,
administrativní činnost,
cestování v rámci zakázek dle požadavků klienta (Liberec, cca max. do 100 km okolí Liberce),
práce v terénu
Co nabízíme?
zajímavé finanční ohodnocení,
práce na plný úvazek na dobu neurčitou,
možnost pracovat i bez předchozí zkušenosti v oblasti personalistiky a náboru,
rozmanitá práce,
kariérní růst a osobní rozvoj,
práce ve velké a stabilní společnosti,
možnost získání týdenního bonusu za zaměstnance týdne ve výši 10.000,- Kč,
flexibilní pracovní doba,
notebook a služební mobil samozřejmostí,
firemní automobil i k soukromým účelům za zvýhodněný tarif,
možnost zvýhodněného firemního paušálu.
Zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit telefonicky.
Volné místo koordinátor agenturních zaměstnanců / náborový specialista pro lokalitu Liberec.

Vložit inzerát