PROCESNÍ TECHNIK

  • Písek

Pracovní místo ( PROCESNÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
SŠ vzdělání - technické (strojní, elektro), pokročilá znalost MS Office, znalost AJ výhodou (e-mail, prezentace), znalost SAP a zkušenosti z automotive výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:
Vytváření podkladů pro technologické parametry, normování práce, odlaďování nové výroby a strojů, evidence strojů a strojní dokumentace, vytváření pravidelných reportů, tabulek a prezentací, preventivní revize kadencí, práce se systémem SAP

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 22 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Možnost externích školení, profesní růst
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
13. mzda - 15 000Kč ročně
Odměna za podíl na HV až 1 600Kč měsíčně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (18-24Kč menu)

První kontakt: pí. Vendula Kalábová tel 382 901 301, email: vkalabova@snop.cz.
Volné místo procesní technik pro lokalitu Písek.