Vězeňská služba České republiky Lékaři v oboru očního lékařství - DPČ

Lékaři v oboru očního lékařství - DPČ

Odeslat

Pracovní náplň
MV: Soudní 988/1, 14000 Praha 4
Kontakt: Šandová, tel.: 261032106, 724 168 391 (po-pá 8-12 hod.) e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Oční lékař - Vazební věznice Praha - Pankrác - dohoda o pracovní činnosti v rozsahu maximálně 6 - 8 hodin týdně. Platové rozpětí 9600 Kč - 12800 Kč. Způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. , odborná způsobilost v oboru očního lékařství, schopnost samostatného rozhodování, práce s PC, alespoň 3 roky praxe v oboru vítána. Nástup na DPČ možný ihned.
Kontakt: personální oddělení pí. Šandová, tel. 261 03 21 06 nebo 724 168 391 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Výhody: Podnikové stravování
Volné místo lékaři v oboru očního lékařství - dpč pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékaři v oboru očního lékařství - DPČ

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Soudní 988
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šandová
E-mail: Šandová
Telefon: +420 261 032 106

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky