Prodejce/Asistentka prodeje ve zlatnictví

  • Brno

Pracovní místo ( Prodejce/Asistentka prodeje ve zlatnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte nejprve na emailu proskova@goldex.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.

NÁPLŇ PRÁCE:
obsluha zákazníků na prodejně
prezentace výrobků a služeb zákazníkům, aktivní prodej
komunikace se zákazníky telefonicky nebo na prodejně
práce na PC (excel, word, outlook, internet)
důležitá je znalost a přehled kompletního nabízeného zboží a služeb - zaškolíme
POŽADUJEME:
dobré komunikační a prezentační schopnosti
příjemné vystupování a vzhled
znalost práce na PC na uživatelské úrovni
optimismus, morální a trestní bezúhonnost
chuť pracovat a učit se novým věcem
NABÍZÍME:
zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti GOLDEX
příjemné pracovní prostředí v prodejně
zajímavá a dobře ohodnocená práce
možnost nástupu IHNED
nástupní plat 25.000,- Kč hrubého
MÍSTO PRÁCE:
Brno - nákupní centrum Špalíček
Volné místo prodejce/asistentka prodeje ve zlatnictví pro lokalitu Brno.