Manažer výroby masa a uzenin

  • Brno

Pracovní místo ( Manažer výroby masa a uzenin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Charakteristika činnosti: Organizuje a řídí činnost výroby a podřízených zaměstnanců, organizace práce a pracovních procesů, odpovědnost za dodržování zásad bezpečnosti práce, HACCP, kalkulace výrobků a cenotvorba, nákup a kontrola kvality surovin a obalového materiálu.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, vyučení a praxi v oboru řezník výhodou, znalost MS Office, znalost SAP výhodou, dobré komunikační schopnosti, organizační schopnosti, zodpovědný přístup k plnění úkolů a pečlivost.

Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní a ekonomicky silné společnosti, samostatnost a zajímavou práci, práci v dynamickém profesionálním týmu, nástupní mzda 30 000 Kč, příspěvek na stravování, zaměstnanecké výhody, mobilní telefon, notebook.

Podrobnosti na www.jednota.cz, v sekci O nás - Kariéra.
Volné místo manažer výroby masa a uzenin pro lokalitu Brno.