správní referent

  • Vinařice

Pracovní místo ( správní referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- střední vzdělání s maturitní zkouškou
- znalosti a zkušenosti v oboru vítány
- spolehlivost, pečlivost v pracovním nasazení
- trestní bezúhonnost

Platové podmínky:
- 8. platová třída dle NV o platových poměrech zaměstnanců;
- platový stupeň dle dosažené praxe

Pracovní doba:
- 6.45 -15.15
- pracoviště v dosahu MHD Kladno

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání ve státní správě
- vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu
- přidělení finančního limitu z FKSP na rekreaci; penzijní připojištění
- možnost ubytování
- možnost sauny, posilovny a relaxačního cvičení pro ženy v areálu věznice

Bližší informace o pracovní náplni a přijímacím řízení podá pracovník personálního
oddělení věznice telefonicky, případně osobně na kontaktní adrese.
U přiloženého životopisu je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby
přijímacího řízení dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.

KONTAKT:
Personální oddělení Věznice Vinařice - Mgr. J. Černý
Tel.: 312 291 748
email:jcerny@vez.vin.justice.cz
Volné místo správní referent pro lokalitu Vinařice.