Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky Mgr. Zuzana Brejchová 352 660 204
- e-mailem: zbrejchova@vez.hsl.justice.cz

Požadujeme:
minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru elektro
praxe v oboru výhodou, znalost a přehled o zabezpečovací technice
zdravotní a osobnostní způsobilost
znalost práce na PC zejména Microsoft Office
schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost
3 měsíční zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, v případě kladného hodnocení bude pracovní poměr sjednán na dobu neurčitou
Platové podmínky:
platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 564/2006 Sb., 9. platová třída
+ zvláštní příplatek, po zapracování osobní příplatek.
Dovolená v délce 25 dnů + 5 dnů indispozičního volna.
Strukturovaný životopis zasílejte na email zbrejchova@vez.hsl.justice.cz.

Nabízíme:
- možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb
- rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních
- sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna)
- odměna při životním a pracovním výročí
- možnost ubytování, závodní stravování
- možnost dalšího vzdělávání
Volné místo technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií pro lokalitu Horní Slavkov.