samostatný pracovník/ce úklidu - Hulín - OZP

  • Hulín

Pracovní místo ( samostatný pracovník/ce úklidu - Hulín - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Hulín
- Hledáme: vhodné kandidáty na úklid administrativních prostor.
- Požadujeme: ZŠ vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně, komunikativnost, praxe s úklidem výhodou.
- Pracovní úvazek plný nebo zkrácený: 4 až 8 hodin denně (dle domluvy), možnost práce na dohodu o pracovní činnosti, pracovní doba: v časovém rozmezí od 03:00 hod. ranní do 11:30 hod.
- Benefity: prémiové ohodnocení, stravenky, příplatky za noční směnu
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 16:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kromeriz202@cora-management.cz
Volné místo samostatný pracovník/ce úklidu - hulín - ozp pro lokalitu Hulín.