TECHNIK

  • Turnov

Pracovní místo ( TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-Spolupráce na vývoji a návrhu výrobků (např. detektory ionizujícího záření)
-Testování prototypů a experimentální práce
-Vývoj a konstrukce
-Odborný rozvoj ve vybrané oblasti

Požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání technického nebo fyzikálního směru
-Schopnost práce v týmu a aktivní přístup
-Ochota učit se novým věcem
-Pozice je vhodná pro absolventy, zaškolení samozřejmostí.

Nabízíme:
-vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy,
-spolupráci na výrobě a vývoji špičkových technických výrobků,
-seznámení se s řadou moderních postupů,
-možnosti dalšího kvalifikačního rozvoje a vzdělávání,
-přátelské pracovní prostředí, profesionalita,
-odpovídající platové ohodnocení,
-flexibilní pracovní doba,
-5 týdnů dovolené a další firemní benefity.

CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 170 zaměstnanci a obratem 250 mil. Kč.

kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně: každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.,
Volné místo technik pro lokalitu Turnov.