OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ

  • Nová Paka

Pracovní místo ( OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: jansky@ekolservis.cz, bližší informace od 6:30 do 14:15 hod na tel.: 603578368 p. Jánský.

Požadavky: min. SŠ s maturitou ve stavebním oboru zaměřeném nejlépe na problematiku vodovodů a kanalizací, časová flexibilita, orientace v technické dokumentaci, znalost práce na PC, výborné komunikační schopnosti a ŘP skup. B podmínkou, loajalita, spolehlivost, aktivní přístup, samostatnost, cílevědomost, doložení výpisu z resjtříku trestů.
Nabízíme příspěvek na dovolenou a další firemní benefity, práce v příjemném kolektivu.
Volné místo obchodní zástupce/-kyně pro lokalitu Nová Paka.