Agronom/ka

  • Horní Újezd

Pracovní místo ( Agronom/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Organizace práce na polích i na farmách, vedení zaměstnanců, dohled nad zemědělskou technikou, zajišťování žní.

Požadujeme:
ŘP sk.B,T, vzdělání nebo praxi v oboru zemědělství, schopnost vedení kolektivu, zodpovědnost, pečlivost, loajalita

Nabízíme:
Příspěvěk na stravné, možnost ubytování.

Zájemci se mohou hlásit u paní Jany Šimečkové:
- zasláním životopisu (CV) na email: alois.ondrousek@seznam.cz;
- telefonicky od 7,00 do 15,30 hod. na čísle 581 622 047;
- osobně od 7,00 do 15,30 hod., na adrese Horní Újezd 148.
Volné místo agronom/ka pro lokalitu Horní Újezd.