Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso-uzeniny

  • Kynšperk nad Ohří

Pracovní místo ( Zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso-uzeniny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky pí Simona Vítková, tel.: 736 500 112
- e-mailem vitkova@musp.cz

Nabízíme:
- smlouva na hlavní pracovní poměr s tříměsíční zkušební dobou (smlouva na dobu neurčitou) - dlouhodobá perspektiva v prosperující společnosti, možnost profesního růstu,
- možnost seberealizace, přátelský kolektiv, vstupní zaškolení
- stravenky, bonusy
- volné neděle
- příspěvek na dopravu

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- zkušenosti s vedením kolektivu výhodou
- příjemné vystupování
- potravinářský průkaz

Náplň práce:
- vedení kolektivu prodejny
- vedeni administrativy prodejny
- objednávání zboží
- odpovědnost za chod firmy
- příprava zboží k prodeji
- prodej a nabídky zboží
- obsluha zákazníků
- spolupráce s vedením firmy

Místo výkonu práce: Chebská 897/30, Kynšperk n. Ohří
Volné místo zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso-uzeniny pro lokalitu Kynšperk nad Ohří.