Pracovník montáže

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník montáže ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte-li zájem o tuto pozici, prosím zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií, včetně motivačního dopisu na adresu: svetlikova@catcut.cz.

Hledáte stabilní práci v centru Brna a v přátelském kolektivu?
Společnost CAT CUT hledá kolegy na pozici:

Jsme zavedená velkoplošná tiskárna v centru Brna. Naší hlavní činností je výroba reklamních, prezentačních a dekoračních produktů.Více informací o nás naleznete na www.catcut.cz
POŽADUJEME:
manuální zručnost a pracovitost
zkušenost z oboru (kašírování grafik, řezání papíru, separaci řezané grafiky)
zkušenost s aplikací polepu automobilů výhodou ne podmínkou
týmového ducha
samostatnost, časovou flexibilitu (ochota pracovat i přesčas), aktivní a zodpovědný přístup k práci
ochota pracovat i ve stížených pracovních podmínkách při montážích
řidičský průkaz skupiny B
výškové práce výhodou
NÁPLŇ PRÁCE:
polepy různých materiálů
řezání papíru
separace tisků
polepy automobilů
interní a externí montáže
instalace reklamních ploch
DÁLE : práce s frézou, řezačkou papíru, laminátorem, formátovací pilou a řezacím nožem...
NABÍZÍME:
profesionální zaškolení a získání dalších zkušeností v oblasti reklamy a digitálního tisku
fixní odměna + osobní ohodnocení vč. dalších benefitů
přátelský pracovní kolektiv
zázemí stabilní a stále rostoucí společnosti - již 21 let na trhu
možnost seberealizace a vlastního rozvoje
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Volné místo pracovník montáže pro lokalitu Brno.