LÉKAŘ/KA V LÁZEŇSKÉM HOTELU

  • Jáchymov

Pracovní místo ( LÉKAŘ/KA V LÁZEŇSKÉM HOTELU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Požadujeme:
- VŠ vzdělání lékařského směru - specializovaná způsobilost RFM, chirurg, ortoped, revmatolog, neurolog
- způsobilost k výkonu povolání lékaře podle zákona č. 95/2004 Sb.
- znalost NJ, RJ, AJ
- zdravotní, občanskou a morální bezúhonnost
- znalost práce na PC

Nabízíme:
- stabilní mzdové a pracovní podmínky, náborový příspěvek
- měsíční mzda + provize + odměny
- zajímavou a tvůrčí práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
- aktivní podporu dalšího vzdělávání
- moderně vybavené pracoviště
- možnost bydlení v penzionu
- zaměstnanecké výhody a benefity

Prosíme o zaslání motivačního dopisu, profesního životopisu, přehledu dosavadní praxe a kopie dokladů o dosaženém vzdělání na adresu: Léčebné lázně Jáchymov a.s., T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov nebo na e-mail: nabor@laznejachymov.cz. Informace Vám poskytne paní Eva Kuchařová - personalistka/náborářka, tel.: 702 153 251.
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Léčebné lázně Jáchymov a.s., se sídlem T.G.Masaryka 415, 362 Jáchymov, IČO 29211808, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Místo výkonu práce: Jáchymov
Volné místo lékař/ka v lázeňském hotelu pro lokalitu Jáchymov.