Pracovník expedice Pohořelice

  • Pohořelice

Pracovní místo ( Pracovník expedice Pohořelice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefoninicky (Po-Pá 9-16 hod.)
Pracovník expedice má za úkol zajištění včasné expedice (kontrola dodacích podmínek, řízení nakládkových oken). Komunikuje s přepravci (česky/anglicky) a spravuje informační systém ohledně expedice výrobků. Z toho důvodu uvítáme zkušenosti z oblasti logistiky, komunikativní znalost anglického jazyka (NJ výhodou) a aktivní znalost práce na počítači (MS Excel, MS Outlook). Požadujeme odpovědný a spolehlivý přístup k práci, schopnost samostatně řešit problémy.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek zaměstnavatele na stravování, 25 dní dovolené, Cafeteria, příspěvek na dopravu, Seniority bonus. Nabízíme také možnost kariérního růstu v rámci společnosti.
Místo výkonu práce: Průmyslová 1503, Pohořelice
Volné místo pracovník expedice pohořelice pro lokalitu Pohořelice.