Optometrista/ka

  • Chrudim

Pracovní místo ( Optometrista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Optik House je stabilní česká rodinná firma bez účasti zahraničního kapitálu. Provozujeme obchodní síť Vaše Optika. Naše firma staví na rodinných hodnotách a osobním, lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům. I proto působíme v 50 městech napříč Českou republikou. Jsme tak nablízku svým klientům i zaměstnancům. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci, atraktivní a férovou nabídku služeb a nadstandardní servis.

Očekáváme:
Příjemnou, vstřícnou a komunikativní osobnost
Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie je nutností

Pracovní náplň:
Vyšetření zraku klienta
Aplikace kontaktních čoček
Poskytování rad zákazníkům
Prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
Vedení administrativy a záznamů klientů

Nabízíme:
Atraktivní finanční ohodnocení zohledňující zkušenosti a prodejní výsledky
Roční navýšení mzdy dle dosažených výsledků
Vysokou podporu na počátku spolupráce
Volné víkendy
Práci pro stabilní českou rodinnou firmu
Unikátní vzdělávací program realizovaný zkušenými interními školiteli v rámci naší Akademie
Podporu obchodního a provozního manažera přímo na pobočce
Volné místo optometrista/ka pro lokalitu Chrudim.