MUDr.Jana Kouklová

Zubní lékař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Karlovarská 146 Lubened
zubní lékař
18500 + prémie
Zájemci hlaste se na tel.č. 775369874 nebo e-mail:jana.kouklova@seznam.cz.
Volné místo zubní lékař/ka pro lokalitu Lubenec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zubní lékař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MUDr.Jana Kouklová
Ulice: Karlovarská 146
Město: Lubenec
PSČ: 439 83

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Jana Kouklová
Telefon: +420 775 369 874

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MUDr.Jana Kouklová