Instruktor - ka lyžování a snowboardingu

  • Svoboda nad Úpou

Pracovní místo ( Instruktor - ka lyžování a snowboardingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU - Ski centrum Šafář
nabízíme:
- doba zaměstnání od 15.12.2017 do 15.3.2018 (se spuštěním zimních středisek)
- mzdové rozpětí - nástupní plat od 150,- do 350,- Kč/hod
- výše mzdového ohodnocení dle výše kvalifikace a praxe
- provizní odměny a bonusy ve výši 10%
- instruktorům bez licenčního vzdělání poskytujeme dotaci na akreditované kurzy instruktora lyžování a snb
- výuka i 8 hod/den, možno i brigádně
- nasmlouvané organizované školní skupiny - jistota pracovního úvazku
- skipas v ceně 10.000 Kč do celého SkiResortu Černá hora-Janské Lázně zdarma pro celosezonní pracovníky
- zaměstnanecké benefity - příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování, firemní oblečení s Gore-Tex, využití TestCentrum LUSTI a zvýhodněný nákup jejich sortimentu pro naše instruktory
- pravidelné tréninky týmu při večerním lyžování
Požadujeme:
- základní lyžařské a snowboardové dovednosti
- znalost alespoň minimálně jednoho jazyka (Aj, Nj, popřípadě polštiny velkou výhodou i Rj)
- platné licenční vzdělání (popř.zajistíme akreditovaný licenční kurz)
- časovou flexibilitu
- týmový duch a loajalitu
- pozitivní vztah k práci s dětmi
- chuť na sobě pracovat a vzdělávat se i v oblasti rozšíření jazykových znalostí
- příjemné vystupování a komunikativnost
- trpělivost a zodpovědnost vůči klientovi
Info také na: http://www.skicentrumsafar.cz/cs/nabidka-zamestnani-lyzarsky-instruktor.aspx
Své životopisy prosím zasílejte na info@skicentrumsafar.cz, tel. +420 603 327 525, 739 093 273,
Za zaslané životopisy děkujeme, všechny podrobně přečteme a vybraným uchaze