Vedoucí střediska nákup a logistika

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Vedoucí střediska nákup a logistika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční č.p. 3088/26,.
Požadavky:
. SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské ekonomického, technického směru
. praxi na obdobné pozici v technicky zameřené společnosti
. základní přehled v oblasti podnikové ekonomiky a legislativy
. znalost práce na PC (Windows, Office - Word, Excel, Outlook, internet) na vyšší úrovni
. velmi dobré vyjednávací a organizační schopnosti, zodpovědný a proaktivní přístup
. řidičské oprávnění skupiny „B“
Předmět činnosti:
. zabezpečení a řízení oddělení nákupu, zásobování a logistiky
. koordinace a optimalizace logistických, distribučních a nákupních procesu
. sledování komplexního zásobování (zakázky, objednávky, komunikace s dodavateli)
. řízení a činnosti spojené s nákupem a prodejem PHM
. práce s rozpočtem, reporting pohybu zásob a jejich řízení, plnění cílu společnosti
. zodpovědnost za tým podřízených (nákup a sklad)
. služební cesty na obchodní jednání k dodavatelům
. kooperace s ostatními středisky
Nabízíme:
. zázemí stabilní společnosti, PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, fond pracovní doby 37,5 hod./týden, odpovídající mzdové ohodnocení
. systém zaměstnaneckých benefitu: 5 týdnu dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní
pojištení, jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, příspevek na rekreaci dětí a další zajímavé benefity
. pojištění odpovědnosti za škody z výkonu povolání a stravenky v hodnote 80,- Kc – plně hrazené zaměstnavatelem
. příležitost individuálního vzdělávání na podporu osobního rozvoje
. pružná pracovní doba
Výčet požado