Česká pojišťovna a.s. Obchodní poradce v pobočkové síti na pobočce v Tachově

Obchodní poradce v pobočkové síti na pobočce v Tachově

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce Zámecká č.p. 2111
347 01 Tachov 1
pomáhá klientům ČP v naplňování jejich aktuálních potřeb
nabízí a prodává produkty a služby ČP v celé její šíři
navrhuje optimální řešení šité na míru klientovi
zpracovává agendu spojenou s obchodní činností
je příkladem profesionality a nadstandardu v obsluze klientů
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů...)
Volné místo obchodní poradce v pobočkové síti na pobočce v tachově pro lokalitu Tachov.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní poradce v pobočkové síti na pobočce v Tachově

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: Zámecká 2111
Město: Tachov
PSČ: 347 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Vladimir Mgr. Vladimir Šimeček
E-mail: Mgr. Vladimir Mgr. Vladimir Šimeček

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.