Obchodní poradce v pobočkové síti na pobočce v Tachově

Pracovní místo ( Obchodní poradce v pobočkové síti na pobočce v Tachově ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce Zámecká č.p. 2111
347 01 Tachov 1
pomáhá klientům ČP v naplňování jejich aktuálních potřeb
nabízí a prodává produkty a služby ČP v celé její šíři
navrhuje optimální řešení šité na míru klientovi
zpracovává agendu spojenou s obchodní činností
je příkladem profesionality a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Skladník/skladnice s obsluhou VZV Pracovní náplň: * nakládka a vykládka materiálu (práce s paletovými a vysokozdvižnými vozíky) * příjem, kontrola a výdej materiálu do výroby * dodržování FIFO, manipulace ve skladu * tvorba, tisk, archivace výdejek (práce v IS HELIOS Orange) a ...
JabloPCB s.r.o. Jablonec nad Nisou, Inzerováno před 4 dny

Klinický psycholog - psycholog ve zdravotnictví Místo výkonu práce: Mezní č.p. 2854/4, Severní Terasa, Ústí nad Labem. Náplň práce: diagnostika, poradenské vedení a psychoterapie dětí a dospělých. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání - jednooborová psychologie. Nabízíme: platové podmínky 18 500,- ...
PhDr. Yveta Mikuličová Ústí nad Labem, Inzerováno před 4 dny

Seřizovač Pro rozšiřující se závod v Teplicích hledáme Seřizovače ! Pro nezkušené plánované zaškolení 2 - 4 měsíce v zahraničí !
Grafton Recruitment s.r.o. Teplice, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny