učitel II. stupně, aprobace CJ/NJ pořípadě OV

  • Tachov

Pracovní místo ( učitel II. stupně, aprobace CJ/NJ pořípadě OV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce Kostelní č.p. 583
347 01 Tachov
Přijmeme učitele 2. stupně ZŠ . Platové ohodnocení od 21.070,- Kč (dle kvalifikačních předpokladů podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a dle tarifních tabulek v závislosti na délce započitatelné praxe). Požadujeme: kvalifikovaného/kvalifikovanou učitele/učitelku. V případě zájmu zašlete životopis (motivační dopis, CV, přehled dosavadní praxe) na e-mail: kancelar@zskostel.cz.
Volné místo učitel ii. stupně, aprobace cj/nj pořípadě ov pro lokalitu Tachov.