Schrothovy léčebné lázně s.r.o.

Masér v lázních

Odeslat

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 5.9.2018 !!!
Požadujeme kvalifikace doložené certifikáty:
- sportovní a rekondiční masáže
- lávové kameny
- manuální lymfodrenáž

Kurz sanitáře výhodou
Volné místo masér v lázních pro lokalitu Lipová-lázně.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Masér v lázních

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Schrothovy léčebné lázně s.r.o.
Ulice: 382
Město: Lipová-lázně
PSČ: 790 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Michal Dyntera
E-mail: dyntera@lazne-lipova.cz, dyntera@centrum.cz
Telefon: +420 777 789 884

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Schrothovy léčebné lázně s.r.o.