MISTR/OVÁ VÝROBNÍ DÍLNY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MISTR/OVÁ VÝROBNÍ DÍLNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MISTR/-OVÁ VÝROBNÍ DÍLNY
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: vedení 3 zaměstnanců výrobní dílny, manuální práce na dílně (75% prac. doby), práce na PC (25% prac. doby), zajištění efektivního využití prac. doby na dílně, kontrola efektivního hospodaření s materiálem, objednávky materiálu a služeb, evidence spotřebovaného materiálu, evidence odpracovaných hodin, občasné výjezdy na montáž výrobků (vedení montáže a komunikace se stavbou)
- Požadujeme: ŘP skup. B, uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook), znalost čtení technických výkresů, manuální zručnost, technické myšlení, zkušenosti s prací v kovovýrobě výhodou
- Nabízíme: stravenky, pracovní oděv, odměny
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Mgr. Provazník Tomáš, tel: 724 171 875 (volat Po - Pá 7:00 - 15:00 hod.), e-mail: hk@metalplastcz.cz
Volné místo mistr/ová výrobní dílny pro lokalitu Hradec Králové.