Česká pojišťovna a.s. Obchodní poradce v pobočkové síti na pobočce

Obchodní poradce v pobočkové síti na pobočce

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob kontaktu uchazeče:
- e-mailem: vladimir.simecek2.@ceskapojistovna.cz

Náplň práce:
- pomáhá klientům ČP v naplňování jejich aktuálních potřeb
- nabízí a prodává produkty a služby ČP v celé její šíři
- navrhuje optimální řešení šité na míru klientovi
- zpracovává agendu spojenou s obchodní činností
- je příkladem profesionality a nadstandardu v obsluze klientů

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- 2 dny zdravotního volna
- stravenky
- příspěvky na penzijní a životní pojištění
- sportovní aktivity
- slevy na produkty ČP a partnerů

Místo výkonu práce: Sokolov
Volné místo obchodní poradce v pobočkové síti na pobočce pro lokalitu Sokolov.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 04. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní poradce v pobočkové síti na pobočce

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Česká pojišťovna a.s.
Ulice: Boženy Němcové 2065
Město: Sokolov
PSČ: 356 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Vladimír Šimeček
E-mail: vladimir.simecek2.@ceskapojistovna.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Česká pojišťovna a.s.