Josef Pulíček

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Odeslat

Pracovní náplň
Pomocný dělník v zemědělství - čištění hnoje, opravy ohrad, opravy střech/dobrá fyzická zdatnost/, míchání betonu a malty, ruční krmení a dojení, pracovní doba 8 hodin + práce v sobotu a v neděli.
Místo výkonu práce: Pěnčín č.p. 60, 468 21 Bratříkov
Osobní kontakt: Po - Pá v době od 8.00 - 11.00 hod.
Volné místo pomocní pracovníci v živočišné výrobě pro lokalitu Pěnčín.

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Josef Pulíček
Ulice: 60
Město: Pěnčín
PSČ: 468 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Josef Pulíček
Telefon: +420 483 247 237,602 345 403

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Josef Pulíček