MANAGER/KA HOTELU

Pracovní místo ( MANAGER/KA HOTELU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Travel Hotel*** je členem řetězce hotelů Pytloun,
který provozuje hotely a penziony v Liberci a Harrachově.

Co od Vás očekáváme
Denní řízení hotelu a wellness.
Důraz na spokojenost hostů, aktivní zapojení do provozu.
Vedení personálu, plánování směn, hodnocení a motivace zaměstnanců.
Tvorba cenových nabídek, akcí a jejich řízení.
Dohled na objednávání zboží, inventury a inventář.
Aktivní spolupráce s ostatními odděleními hotelu.
Spolupráce na rozvoji hotelu.

Vítané Vaše předpoklady
Zkušenosti s provozem hotelu, restaurace a vedením lidí.
Dobré komunikační schopnosti, dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem.
Schopnost plánování, plnění úkolů a vedení týmu lidí.
Flexibilita, pozitivní přístup k práci a odolnost vůči stresu.
Zbožíznalství a přehled o produktech na trhu.
Výhodou je znalost programu Previo, Septim a AZ.

Nabízíme Vám
Příjemné prostředí moderního hotelu.
Přátelský a dynamický kolektiv.
Komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání.
Široká škála firemních benefitů.
Možnost dalšího růstu v rámci společnosti.
Motivační finanční ohodnocení orientované na výsledek.
Sleva na stravování po celém hotelovém řetězci.