Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: LUKRA - Components, s.r.o.
Komenského č.p. 965/9, 408 01 Rumburk.
Požadavky:
Práce na počítači, základy německého jazyka - VÝHODOU, zodpovědnost, svědomitost, smysl pro pořádek.
V případě zapracování mzdový růst.
Kontakt: telefonicky v době 8:00 - 14:00 hod., osobně v době ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Doprava a logistika
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Řidič VZV- skladník - v budoucnu dvousměnný provoz - příjem a výdej materiálu, zásobování výroby, skladová evidence Požadujeme: čistý trestní rejtřík, spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat, řidičský průkaz sk. B, oprávnění VZV, základní znalost práce na PC, znalost ...
BOXMAKER s.r.o. Býkev, Inzerováno včera

Skladník s VZV Nabízíme: hrazený oběd, 13a 14 plat, příspěvek na dopravu Kotakt: telefonicky 9:00-14:00, životopisy zasílejte e-mailem Volné místo skladník s vzv pro lokalitu Obříství.
ARBOEKO s.r.o. Obříství, Inzerováno včera

OBSLUHA VZV - SKLADNÍK Požadavky: praxe na VZV, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, znalost práce na PC, komunikační a organizační dovednosti, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, flexibilita. Náplň práce: - naskladňování zboží a vyskladňování zboží ze skladů ...
BALTAXIA a.s. Příšovice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit