Účetní, administrativní pracovník/ice

Pracovní místo ( Účetní, administrativní pracovník/ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail medirratseznam.cz nebo telefonicky.
- SŠ, ekonomická škola výhodou, ne podmínkou
- účetní a administrativní práce.
Volné místo účetní, administrativní pracovník/ice pro lokalitu Vamberk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

OBSLUHA CNC OHRAŇOVACíHO LISU OBSLUHA CNC OHRAŇOVACíHO LISU - pracoviště Hořice. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: vanc@hs-horice.cz; do předmětu uveďte obsluha cnc lisu. Bližší informace na tel.:603281754 p. Vanc. Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, ...
Hořické strojírny spol. s r.o. Hořice, Inzerováno včera

Manipulační dělník v zemědělství Firma Libor Černohlávek přijme pracovníka na Louisiana Ranch. Jedná se o různorodou práci dělnického charakteru. Požadujeme: Časovou flexibilitu, příjemné vystupování. Praxe výhodou. Nabízíme možnosti odměn v případě spokojenosti. Nástup možný ...
Libor Černohlávek Církvice, Inzerováno včera

Pomocná síla do kuchyně POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ Požadujeme: -Základní vzdělání nebo vyučení -Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství -Spolehlivost, flexibilitu -Ochota pracovat i o víkendech -Vhodné i na částečný úvazek pro důchodce Pracovní náplň: -Pomocné práce v ...
MELIDA, a.s. Špindlerův Mlýn, Inzerováno včera