Účetní, administrativní pracovník/ice

Pracovní místo ( Účetní, administrativní pracovník/ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt zasláním životopisu na e-mail medirratseznam.cz nebo telefonicky.
- SŠ, ekonomická škola výhodou, ne podmínkou
- účetní a administrativní práce.
Volné místo účetní, administrativní pracovník/ice pro lokalitu Vamberk.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

OPERÁTOR VÝROBY - drobná kompletace Hledáme pracovníky na kompletaci zdravotnických potřeb do Hradce Králové. Pouze na 2 směny za 110Kč/hod. + bonusy 20%.
Grafton Recruitment s.r.o. Hradec Králové, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

POMOCNÝ DĚLNÍK V KOVOVÝROBĚ NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce: Moravská č.p. 2193, 560 02 Česká Třebová 2 a Rudoltice č.p. 289, 561 25 Rudoltice Požadujeme MANUÁLNÍ ZRUČNOST, samostatnost, flexibilitu. Praxe práce ve strojírenství výhodou. Mzda se skládá ze základní ...
DRUMEL a Co. s.r.o. Česká Třebová, Inzerováno před 2 dny

montér montážní práce při instalaci zařízení pro likvidaci odpadních vod, které budou probíhat zejména v zemích bývalého Sovětského svazu, hlavně v Rusku, Ukrajině a Kazachstánu v několika týdenních turnusech Požadavky na pracovníka: - perfektní znalost ...
QUINS spol. s r.o. Dobřany, Inzerováno před 2 dny