Elektronik

Pracovní místo ( Elektronik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: U Tonasa č.p. 172/2, Neštěmice, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
zajištění servisu drážních vozidel
diagnostika poruch
komunikace s ostatními spolupracovníky
telefonická komunikace se zákazníkem
administrativní vedení zakázek a použitých náhradních dílů
Zaměstnavatel ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Telekomunikace

Další volná místa

Nákupčí POPIS PRÁCE Účast na nových projektech nákupního oddělení Vyhledávání nových dodavatelů (převážně v Turecku) a technologií a vyjednávání s nimi Odpovědnost za svěřená KPI Průběžné vyhledávání dalších ekonomických řešení, sledování tržních ...
Snoeks Automotive CZ s.r.o. Krupka, Inzerováno před 2 dny

Dělník potravinářské výroby tyčinek Jedná se o práci na výrobní lince v nepřetržitém provozu. Omezená možnost ubytování zaměstnanců. Nabízíme: stravenky, možnost nákupu surovin za zvýhodněných podmínek. Volné místo dělník potravinářské výroby tyčinek pro lokalitu Slaný.
EKOFRUKT Slaný, spol. s r.o. Slaný, Inzerováno před 3 dny

Dělník potravinářské výroby v pekárenství (převážně ruční) Nabízíme: práci na 12h směny v režimu krátký/ dlouhý týden, stabilní rozvrh směn, nástup ihned nebo dohodou, pracoviště v Kladně, perspektivní zaměstnání, stabilní pracovní místo. Požadujeme především dobrý zdravotní stav (práce ve stoje), manuální ...
La Lorraine, a.s. Kladno, Inzerováno před 3 dny