ČMŽO - elektronika s.r.o.

Elektronik

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: U Tonasa č.p. 172/2, Neštěmice, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
zajištění servisu drážních vozidel
diagnostika poruch
komunikace s ostatními spolupracovníky
telefonická komunikace se zákazníkem
administrativní vedení zakázek a použitých náhradních dílů
Zaměstnavatel požaduje:
minimální vyučení v oboru elektro nebo vzdělání ÚSO technického směru (elektronika, elektrotechnika) - výhodou, možno i absolvent
osvědčení k vyhl. 50/78 (minimálně § 6)
řidičské oprávnění sk. B - ochota cestovat
výhodou znalost anglického nebo německého jazyka
schopnost řešit zadané úkoly samostatně i v týmu
schopnost rychle se učit novým věcem, ochota vzdělávat se
bezúhonnost, čistý rejstřík, zvýšenou psychickou odolnost
Zaměstnavatel nabízí:
vzdělávací kurzy
školení
možnost profesního růstu
firemní akce
odměňování závislé na osobních výkonech, roční odměny
příspěvek na stravování
Kontakt:
telefonicky si sjednat osobní jednání.
Volné místo elektronik pro lokalitu Ústí nad Labem.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektronik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace
Pozici nabízí: ČMŽO - elektronika s.r.o.
Ulice: U Tonasa 172
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 403 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Hromas
E-mail: Jaroslav Hromas
Telefon: +420 734 203 947

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČMŽO - elektronika s.r.o.