Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

programátor

Pracovní místo ( programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky:
- znalost MySQL, MS SQL, MS ACCES, Delphi, PHP, HTML, CSS, JS
- řidičský průkaz
- anglický jazyk
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, ochota na sobě pracovat a rozvíjet své odborné znalosti
KONTAKT: Wallenfelsová Erika, e-mail: erika.wallenfelsovaatnts.cz
Volné místo programátor pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

PLC PROGRAMÁTOR s praxí Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme zlatou střední cestu! Jsme čistě konstrukční kancelář, v kanclu nás sedí 10, jsme v nádherných prostorách uprostřed ...
Grafton Recruitment s.r.o. Žďár nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

PLC PROGRAMÁTOR, ŽĎÁRSKO - vhodné pro absolventy Automotive už ti leze krkem? Nekonečně velké kanceláře nejsou nic pro tebe, nebo naopak jsi v malé firmě bez možnosti růstu? Nabízíme zlatou střední cestu! Jsme čistě konstrukční kancelář, v kanclu nás sedí 10, jsme v nádherných prostorách uprostřed ...
Grafton Recruitment s.r.o. Žďár nad Sázavou, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

PLC programátor VELMI ZAJÍMAVÉ OHODNOCENÍ! Hledám PLC programátora pro zavedenou českou firmu v PLZNI a nejen to, hledám machra v oboru!
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit