Město Budišov nad Budišovkou

STRÁŽNÍK/-CE MĚSTSKÉ POLICIE

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Ing. Patrik Schramm, tel. 602 106 641, e-mail: p.schramm.mu@budisovnb.cz
Přihlášku doručte osobně nebo poštou na podatelnu Městského úřadu v Budišově nad Budišovkou, Halaškovo nám. 2, 747 87 Budišov nad Budišovkou v zalepené obálce s nápisem Výběrové řízení Strážník Městské policie Budišov nad Budišovkou do 13.12.2017 do 9:00 hodin (přihlášky doručené po tomto datu budou vyřazeny).
Místo výkonu práce: Katastr města Budišova nad Budišovkou.
Požadavky: státní občan České republiky, věk nejméně 21 let (zákonná podmínka), zdravotní způsobilost k výkonu povinností a oprávnění podle zákona č. 553/1991 Sb., bezúhonnost a spolehlivost.
Bližší informace a povinné náležitosti písemné přihlášky uchazeče do výběrového řízení naleznete na http://www.budisov.eu/
Volné místo strážník/-ce městské policie pro lokalitu Budišov nad Budišovkou.

Požadavky
Práce s PC - Word, Excel, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: STRÁŽNÍK/-CE MĚSTSKÉ POLICIE

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Město Budišov nad Budišovkou
Ulice: Partyzánská 671
Město: Budišov nad Budišovkou
PSČ: 747 87

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Patrik Schramm
E-mail: Ing. Patrik Schramm
Telefon: +420 602 106 641

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Město Budišov nad Budišovkou