BM ČESKO s.r.o.

Zástupce/zástupkyně vedoucího prodejny

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice.
Nátup možný IHNED dle dohody.
Náplň práce: vedení podřízených zaměstnanců, vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání, plánování docházky zaměstnanců, spoluzodpovědnosst za celkové řízení a bezproblémový chod prodejny.
Požadujeme: minimálně SŠ s maturitou, samostatnost, schopnost vedení týmu.
Nabízíme: velmi nadstandardní mzdové ohodnocení, prémie, stravenky, možnost seberealizace.
Místo je vhodné pro OZP
ŽÁDÁME UCHAZEČE, ABY POSÍLALI ŽIVOTOPISY NA UVEDENÝ E-MAIL.
Volné místo zástupce/zástupkyně vedoucího prodejny pro lokalitu Pardubice.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zástupce/zástupkyně vedoucího prodejny

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BM ČESKO s.r.o.
Ulice: Poděbradská 295
Město: Pardubice
PSČ: 530 09

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiřina Korbelová
E-mail: Bc. Jiřina Korbelová
Telefon: +420 267 286 176

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BM ČESKO s.r.o. - 001