Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zástupce/zástupkyně vedoucího prodejny

Pracovní místo ( Zástupce/zástupkyně vedoucího prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice.
Nátup možný IHNED dle dohody.
Náplň práce: vedení podřízených zaměstnanců, vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání, plánování docházky zaměstnanců, spoluzodpovědnosst za celkové řízení a bezproblémový chod prodejny.
Požadujeme: minimálně SŠ s maturitou, samostatnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PROVOZNÍ ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hrušová č.p. 127, 565 55 Hrušová NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PRACOVNÍ NÁPLŇ: - běžná údržba pekařských strojů POŽADUJEME: - SŠ, vyučen v oboru - praxe v oboru výhodou - manuální zručnost - pečlivost, samostatnost, spolehlivost - trestní ...
NOPEK, a.s. Hrušová, Inzerováno včera

Zástupce vedoucího NÁPLŇ PRÁCE: zástupce vedoucího POŽADAVKY: dobrá pracovní morálka, samostatnost, zodpovědnost NABÍZÍME: stabilní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí, stravenky KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo zástupce vedoucího pro lokalitu Litomyšl.
Kubík a.s. Litomyšl, Inzerováno před 2 dny

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků/Pracovníci vychystávky zboží (skladníci) Místo pracoviště: - Modletice 91, Říčany, 251 01 Prvotní kontakt: - Tel: 323 646 832 - E-mail: zuzana.zajicova@kaufland.cz - Výběrové řízení: každé úterý, čtvrtek 13.30, Distribuční centrum Modletice Upřesňující údaje: - Bezchybné ...
Kaufland Česká republika v.o.s. Modletice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit