Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Zástupce/zástupkyně vedoucího prodejny

Pracovní místo ( Zástupce/zástupkyně vedoucího prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce Pardubice.
Nátup možný IHNED dle dohody.
Náplň práce: vedení podřízených zaměstnanců, vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání, plánování docházky zaměstnanců, spoluzodpovědnosst za celkové řízení a bezproblémový chod prodejny.
Požadujeme: minimálně SŠ s maturitou, samostatnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Zástupce vedoucího oddělení Forwardingu Automotive společnost hledá zkušeného Dispečera, kde zkušenosti hrají prim. Pokud jste pracoval/a pro dopravní firmu, ovládáte německý nebo anglický jazyk a jste odolný/á vůči stresu, určitě se ozvěte!
Grafton Recruitment s.r.o. Jirny, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

VEDOUCÍ PRODEJEN VEDOUCÍ PRODEJEN - PP na dobu určitou, nástup dle dohody - Náplň práce: prodej masa a uzeniny, obsluha a výdej jídel z teplého bufetu, vedení a motivování prodejního týmu, objednávání a příjem zboží pro prodejny, celkové řízení chodu prodejny: ...
Jaroslav Slavík Hradec Králové, Inzerováno před 2 dny

Vedoucí - prodej potravin Místo výkonu práce Sezemice. Jedná se o prodejnu potravin, menších rozměru, rodinného typu. Pracovní úvazek plný 40 hodin týdně, krátký / dlouhý týden. Plat a hodiny pouze orientační, nutná osobní konzultace. Nutná praxe v obchodě. Kontakt ...
Jiří Klabeneš Sezemice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit