NET EXPERT, v. o. s.

TECHNIK PC A BEZDRÁTOVÝCH SÍTÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Pro naši společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik PC a bezdrátových sítí. Jedná se o instalaci a servis stávajících sítí, servis HW a PC. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, odborné vyučení (vzdělání v elektrotechnickém oboru výhodou). Dále spolehlivost, samostatnost, komunikativnost a manuální zručnost. Nutný dobrý zdravotní stav pro práci ve výškách. Výhodou znalost HW a PC sítí.
Volné místo technik pc a bezdrátových sítí pro lokalitu Třebíč.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TECHNIK PC A BEZDRÁTOVÝCH SÍTÍ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: NET EXPERT, v. o. s.
Ulice: Znojemská 1235
Město: Třebíč
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Vítězslav Kudláček
E-mail: Ing. Vítězslav Kudláček

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NET EXPERT, v. o. s.