Úředník/ce - referent(ka) dopravních přestupků, oddělení dopravně správních agen

  • Bruntál

Pracovní místo ( Úředník/ce - referent(ka) dopravních přestupků, oddělení dopravně správních agen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt
je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk
Další požadavky:
vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním oboru, obor právo výhodou
dobrá uživatelská znalost práce na PC
znalost zákonů č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, č. 250/2016 Sb., o přestupcích, ve znění pozdějších předpisů, č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákon 168/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů, č. 56/2001 ve znění pozdějších předpisů výhodou
dobré komunikační schopnosti a zkušenosti v jednání s lidmi, asertivní jednání, odolnost vůči stresu, logické uvažování
ŘP sk. B výhodou
Písemná příhláška uchazeče musí obsahovat tyto náležitosti:
jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-Ii o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče
Charakteristíka vykonávané pozice:
Projednávání přestupků v I. stupni.
Místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.
Nabízíme:
pružnou pracovní dobu, 5 dnů sick days a další benefity.
K přihlášce je nutno doložit tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne