Úředník/ce - referent/ka územního plánování, oddělení územního plánování a památ

  • Bruntál

Pracovní místo ( Úředník/ce - referent/ka územního plánování, oddělení územního plánování a památ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál
Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk
Další požadavky:
vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci voboru územní plánování nebo vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením, případně příbuzného oboru
znalost zákona. č. 183/2006 Sb., v platném znění a souvisejících předpisů a zák. č. 500/2004 Sb., v platném znění
odbomá způsobilost podle zákona č. 312/2002 Sb. výhodou
znalost problematiky státní památkové péče výhodou
řidičský průkaz sk. B výhodou
praxe ve státní správě nebo samosprávě výhodou
Charakteristika vykonávané pozice:
pořizování územně plánovacích dokumentací a podkladů, vydávání závazných stanovisek jako úřad územního plánování, dle potřeby částečný výkon státní správy na úseku památkové péče.
Nabízíme:
pružnou pracovní dobu, 5 dnů sick days a další benefity.
Písemná přihláška uchazeče musí obsahovat tyto náležitosti:
jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-Ii o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče
K přihlášce je nutno doložit tyto doklady:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností,
- výpis z evidence Rejstříku tre