Specialista kontaktního centra

Pracovní místo ( Specialista kontaktního centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Čsl. armády 808/43b, Krnov
Rozšiřujeme tým pracovníků kontaktního centra pro začínající produkt v oblasti komunikací. Nabízíme průměrnou mzdu 18.263,- Kč dle dosažených výsledků. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
Zprostředkování prodeje produktů našich klientů

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Telemarketing

Další volná místa

SPECIALISTA KVALITY - CERTIFIKACE|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY|AŽ 35 000 KČ| !!! POZOR - POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY S TECHNICKÝM ZAMĚŘENÍM !!!
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

Specialista/ka podpory a prodeje po telefonu ve slovenském jazyce z:6.3.2018.A:18.4.2018. Místo výkonu práce: Ke koupališti 370/15, Odry 742 35. Požadujeme: AKTIVNÍ ZNALOST SLOVENSKÉHO JAZYKA, NEJLÉPE RODILÝ MLUVČÍ. POZICE VHODNÁ PRO OZP, ŽENY NA MATEŘSKÉ I PRO ABSOLVENTY. Náplň práce: pravidelná komunikace se ...
Altevida s.r.o. Odry, Inzerováno včera

Úvěrový a finanční specialista/tka Pracoviště: Vratimovská 624/11, Ostrava - Kunčičky Kontakt e-mailem: klein@sms-as.eu Popis pozice: - Aktivní obchodní (akviziční) činnost - Analýza finančních potřeb a záměrů klienta - Péče o stávající i nově získanou klientelu - Kvalitní a ...
Daniel Klein Ostrava, Inzerováno včera