Ing. Karel Šlegr

Obsluha čerpací stanice

Odeslat

Pracovní náplň
Profese: Obsluha čerpací stanice RoBiN OIL Vojtanov. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Pracovní doba: Po-Ne dle plánu směn (12-ti hodinové směny, denní směny 05:30-17:30, noční směny 17:30-05:30). Požadujeme: praxe vítána, částečná znalost NJ, spolehlivost, zájem pracovat, komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, perspektiva, motivační finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, slušné jednání, dobrý kolektiv. Kontakt pro zájemce: telefonicky – 603 245 601 anebo e-mailem – karel.slegr@gmail.com.
Volné místo obsluha čerpací stanice pro lokalitu Vojtanov.

Požadavky
Němčina Pasivní - částečná znalost NJ

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 11. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha čerpací stanice

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Ing. Karel Šlegr
Ulice: 105
Město: Vojtanov
PSČ: 351 34

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Karel Šlegr
E-mail: Karel Šlegr
Telefon: +420 603 245 601

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Karel Šlegr