Pomocný laborant/ka

Pracovní místo ( Pomocný laborant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jednoduchá příprava vzorků pro analýzy, mytí laboratorního skla, měření pH apod.
Volné místo pomocný laborant/ka pro lokalitu Ostrava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

TECHNICI KONTROLY KVALITY, LABORANTI V OSTATNÍCH PRŮMYSLOVÝCH OBORECH (ZamK) A02 (ZamK) Požadujeme: - min. SŠ vzdělání - znalost korejštiny na úrovni rodilého mluvčího - znalost filosofie Six sigma a umění využití v praxi Náplň práce: kontrola kvality, sestavování plánů podle modelu Six sigma a aplikování do praxe, ...
Le Mars group Inc. s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno déle jak týden

Technici/laboranti ve šlechtění trav a jetelů z: 26.6.2017 a: 9.11.2017 Požadavky: ŘP sk. B, vzdělání v zemědělském nebo příbuzném oboru, znalost práce na PC, zájem o práci ve šlechtění trav a jetelů, Kontakt: Ing. Hana Jakešová, telefonicky v pracovní dny na č.: 606 670 963; písemně na ...
Ing. Hana Jakešová, CSc. Hladké Životice, Inzerováno déle jak týden

Zdravotní laboranti ZDRAVOTNÍ LABORANTI Nástup možný ihned. Požadujeme: Zdravotní laborant na oddělení patalogické anatomie. Nabízíme: Možnost prodloužení pracovního poměru První kontakt: p. Milena Štíchová nebo p. PaM, Mgr. Věra Maňáková - oddělení patalogické ...
Vsetínská nemocnice a.s. Vsetín, Inzerováno déle jak týden