Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač/ka

Pracovní místo ( Prodavač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň:
• obsluha zákazníků
• doplňování zboží na prodejně
• práce na pokladně
• kontrola záruční lhůty a správnosti cen
• další práce, související s chodem maloobchodní prodejny

Požadujeme:
• spolehlivost
• chuť pracovat

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání v české společnosti
• stravenky v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavači Zkušenost s prodejem masa a masných výrobků výhodou Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email. Volné místo prodavači pro lokalitu Karviná.
TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s.r.o. Karviná, Inzerováno před 3 dny

Prodavači Zkušenosti s prodejem masa a masných výrobků výhodou. Způsob konktaktu: zasílat životopisy na email. Volné místo prodavači pro lokalitu Bohumín.
TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s.r.o. Bohumín, Inzerováno před 3 dny

Prodavač - pokladní z: 4.7.2018.A:10.8.2018. Místo výkonu práce Fučíkova 121, Fulnek. Možné varianty směn: 5:00-12:30; 12:30 - 18:00. 5:00-13:00; 9:30-18:00. Kontakt se zaměstnavatelem přes uvedený telefon. Volné místo prodavač - pokladní pro lokalitu Fulnek.
Lumír Šrom Fulnek, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit