Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač/ka

Pracovní místo ( Prodavač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň:
• obsluha zákazníků
• doplňování zboží na prodejně
• práce na pokladně
• kontrola záruční lhůty a správnosti cen
• další práce, související s chodem maloobchodní prodejny

Požadujeme:
• spolehlivost
• chuť pracovat

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání v české společnosti
• stravenky v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

OBCHODNÍ REFERENT - 30 000 Kč FIX + Bonusy Hledáme OBCHODNÍHO REFERENTA do oblasti gastronomie. Jedná se o zavedenou firmu se stálým portfoliem zákazníků. Všechno si řídíte sám, dodávky zboží pouze delegujete na ostatní. Vy budete ten (ta), který zakázky domlouvá, monitoruje trh, vytváří ...
Grafton Recruitment s.r.o. České Budějovice, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

ASSISTANT STORE MANAGER, až 35 000 Kč/měs. Chcete se stát součástí celosvětově známé trendy značky? Domluvíte se anglicky a prodej Vám není cizí? Pak nám zašlete svůj životopis na pozici ASSISTANT STORE MANAGER a splňte si svůj sen!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

SERVISNÍ TECHNIK s vyhláškou 50 Prodáváme obráběcí a tvářecí stroje po celé ČR i do zahraničí již 17 let. Do našeho zaběhlého, rodinného týmu hledáme SERVISNÍHO TECHNIKA, kterého nebaví sedět celý den na jednom místě a chce pracovat ve firmě, kde se k lidem chováme jako k lidem! ...
Grafton Recruitment s.r.o. Jihlava, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit