H R U Š K A , spol. s r.o.

Prodavač/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní náplň:
• obsluha zákazníků
• doplňování zboží na prodejně
• práce na pokladně
• kontrola záruční lhůty a správnosti cen
• další práce, související s chodem maloobchodní prodejny

Požadujeme:
• spolehlivost
• chuť pracovat

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání v české společnosti
• stravenky v hodnotě 60 Kč
• prémie dle obratu prodejny
• příspěvek na praní pracovních oděvů
• příspěvek na penzijní připojištění
• odměny při pracovních a životních výročích
• různorodou práci
• nástup dle dohody a možností uchazeče
• vstupní zaškolení přímo na prodejně
Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Hranice.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/ka

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: H R U Š K A , spol. s r.o.
Ulice: Tř. 1. máje 1624
Město: Hranice
PSČ: 753 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeňka Králíková
Telefon: +420 581 602 527

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: H R U Š K A , spol. s r.o.