Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač/ka potravinářského zboží

Pracovní místo ( Prodavač/ka potravinářského zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň:
• obsluha zákazníků
• doplňování zboží na prodejně
• práce na pokladně
• kontrola záruční lhůty a správnosti cen
• další práce, související s chodem maloobchodní prodejny

Požadujeme:
• spolehlivost
• chuť pracovat

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání v české společnosti
• stravenky v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

POKLADNÍ, PRODAVAČ/KA - Nové Město na Moravě Stravenky, 5 týdnů dovolené, benefitní cafeterie, příspěvek na důchodové připojištění, Multisport karta První kontakt telefonicky nebo emailem Volné místo pokladní, prodavač/ka - nové město na moravě pro lokalitu Nové Město na Moravě.
Penny Market s.r.o. Nové Město na Moravě, Inzerováno před 2 dny

ÚČETNÍ - PRODAVAČ/KA - Žďár nad Sázavou Požadujeme: - nástup možný ihned - řidičský průkaz sk. B - spolehlivost, komunikační schopnosti, zodpovědnost - trestní bezúhonost Náplň práce: - komunikace se zákazníky, běžná administrativa, práce na PC Nabízíme: - práce na plný úvazek - ...
Velkoobchod pneu Vladimír Máca s.r.o. Žďár nad Sázavou, Inzerováno před 3 dny

Prodavač/ka dětské obuvi Požadavky: vzdělání nerozhoduje, vše formou zaučení Popis práce: DPP na dobu určitou s možností přejít na HPP, nástup možný ihned, odpolední směna Zaměstnavatel nabízí: sleva na zboží Kontakt: El-Bourhkissi Petra Anita, tel.: 774 958 537, e-mail: ...
Ivana Obořilová Vyškov, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit