Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač/ka potravinářského zboží

Pracovní místo ( Prodavač/ka potravinářského zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní náplň:
• obsluha zákazníků
• doplňování zboží na prodejně
• práce na pokladně
• kontrola záruční lhůty a správnosti cen
• další práce, související s chodem maloobchodní prodejny

Požadujeme:
• spolehlivost
• chuť pracovat

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání v české společnosti
• stravenky v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ(KA), EXPEDIENT(KA), POMOCNÍK(CE) V PEKÁRNĚ 31.7.2018/ nižší střední, vyučen Náplň práce: příprava a prodej pečiva. Volné místo prodavač(ka), expedient(ka), pomocník(ce) v pekárně pro lokalitu Velké Pavlovice.
Pekařství Jitka Pláteníková s.r.o. Velké Pavlovice, Inzerováno před 4 dny

PRODAVAČ(KA) . FLORISTKA 31.7.2018/ nižší střední, vyučen Vhodné i pro absolventy bez praxe. Pracovní úvazek plný nebo i zkrácený. Volná pracovní místa jsou ve Velkých Pavlovicích i v Hustopečích. Bližší inof. na emailu: jana.koprivova@ukoprivu.cz Benefity po ...
Jana Kopřivová Velké Pavlovice, Inzerováno před 4 dny

Prodavači sportovních potřeb Jedná se o pozici servisní technik/prodavač. Požadujeme manuální zručnost - zkušenost s montáží kol a lyží, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, zkušenost s prodejem a znalost sportovního sortimentu výhodou. Volné místo prodavači ...
HERVIS Sport a móda, s.r.o. Jihlava, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit