Oblastní nemocnice Náchod a.s. VŠEOBECNÁ SESTRA na oddělení chirurgické ambulance

VŠEOBECNÁ SESTRA na oddělení chirurgické ambulance

Odeslat

Pracovní náplň
Hlavním cílem zaměstnavatele jsou spokojení pacienti, ale i zaměstnanci s přirozenou motivací k péči o pacienta. Dalším důležitým cílem je stabilita a otevřená komunikace.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, nepřetržitý provoz ambulance. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Nástupní hrubá měsíční mzda od 20.530,- Kč.

Požadavky: vzdělání dle zák. 96/2004 Sb. v příslušném oboru, pozitivní přístup a k pacientům, výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnanecké výhody: čtvrtletní odměny a zaměstnanecké benefity až do výše 14.000,- Kč, možnost ubytování, stabilizační odměna.
Volné místo všeobecná sestra na oddělení chirurgické ambulance pro lokalitu Náchod.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VŠEOBECNÁ SESTRA na oddělení chirurgické ambulance

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Ulice: Purkyňova 446
Město: Náchod
PSČ: 547 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Hotmarová
E-mail: hotmarova.jana@nemocnicenachod.cz
Telefon: +420 702 017 645,+420 491 601 394

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Oblastní nemocnice Náchod a.s.