Specialista štíhlé výroby

  • Trutnov

Pracovní místo ( Specialista štíhlé výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPECIALISTA ŠTÍHLÉ VÝROBY - Lean Consultant
Váš úkol:
V této pozici budete zodpovědný za organizaci a optimalizaci procesů a postupů v oblasti výroby a vývoje (R&D) ve firmě, na základě metodiky a v souladu s principy lean managementu.
Pozice je přímo odpovědná vedení globálního Lean Managementu v Manheimu (DE).
Úkoly a zodpovědnosti jsou:
- Vzdělávat vedoucí pracovníky, vést projekty a pracovníky v metodice Shopfloor managementu (SFM)
- Vzdělávat zaměstnance a prosazovat principy Lean managementu na národní a mezinárodní úrovni
- Organizovat, provádět a moderovat metodické a procesní workshopy
- Podílet se na vývoji, dokumentování, školení a používání metod a technik efektivního řešení problémů
- Realizovat optimalizaci a zlepšování projektů napříč firmou (vývoj, prodej,…) s využitím principů a metod řízení štíhlé výroby
- Odpovídat za plánování, koordinaci a realizaci všech zadaných projektů Lean & LOOP
Máte tyto předpoklady?
- SŠ nebo VŠ technického (strojní nebo elektro) zaměření
- Výhodou zkušenosti z oblasti Lean Managementu
- Plynulá znalost německého a/nebo anglického jazyka
- Komunikační dovednosti a profesionální přístup
- Organizační schopnosti, flexibilita a kreativita jsou základem pro převzetí plné odpovědnosti
- Ochotu a schopnost učit se novým věcem vč. služebních cest do zahraničí (i na několik týdnů)
- IT znalosti: MS Office, ERP systémy
Co nabízíme?
- Stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí
- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Týden dovolené navíc
- Pružná pracovní doba
- Vzdělávací příležitosti - jazykové kurzy