referent hospodaření s majetkem státu

Pracovní místo ( referent hospodaření s majetkem státu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KONTAKT POUZE EMAILEM NEBO POŠTOU!!!!!!!!
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou;

Komplexní zajišťování správy majetku státu, jeho nabývání, uchovávání, prodeje a jiných forem dispozice s tímto majetkem v územní působnosti Odloučeného pracoviště Jindřichův ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Právo, justice a legislativa
Věda a výzkum

Další volná místa

Obchodní referent Naše společnost působí na celosvětovém trhu 27 let . Nabízíme možnost uplatnění v zajímavém a dynamicky se rozvíjejícím oboru. Požadujeme SŠ nebo VŠ, znalost obchodního zákoníku, pracovitost, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem. Nabízíme ...
OPTOKON, a.s. Jihlava, Inzerováno včera

Referent/ka prodeje Požadujeme dobrou znalost práce na PC, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, výhodou znalost AJ, popř. bulharština. Volné místo referent/ka prodeje pro lokalitu Jihlava.
KRASIM TOUR,spol. s r.o. Jihlava, Inzerováno včera

Investiční referent Požadavky: • VOŠ nebo SŠ stavebního směru (v oborech pozemní stavitelství, příprava realizace a provoz staveb, technické zařízení budov) •Osvědčení o autorizaci dle zákona č. 360/1992 Sb., pro obor „POZEMNÍ STAVBY“ nebo „TECHNIKA PROSTŘEDÍ STAVEB“ ...
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina Jihlava, Inzerováno včera