Pavel Planička

kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Žatecká 186 Louny
kuchař na přípravu studené kuchyně, minutkové kuchyně s praxí v oboru
kontakt:e-mail: info@hotelmerlot.cz, osobně na uvedené adrese v pondělí od 9,00 do 11,00 hod
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Louny.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 02. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Pavel Planička
Ulice: Žatecká 186
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jolana Planičková
E-mail: info@hotelmerlot.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pavel Planička