OBCHODNÍ REFERENT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍ REFERENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 12. 2017

- Náplň práce: zajištění péče o stávající klientský kmen (přidělený po zapracování), rozšiřování obchodních možností společnosti, vypomáhání s HR procesy ve Vašem regionu
- Požadujeme: SŠ/SOU s maturitou, bezúhonnost, nadšení pro práci s lidmi, odvahu pustit se se zkušeným manažerem do budování něčeho nového, příjemné vystupování a komunikativnost, fair play, soulad s našimi hodnotami (srozumitelnost - péče - spolehlivost), vítány jsou zkušenosti s obchodem a chuť uplatnit své nápady
- Nabízíme: home office - řídíte si svůj pracovní čas i aktivity, skutečné finanční zajištění bez stropu, který by omezoval Vaši práci, bonusový program, moderně vybavenou agenturu nebo obchodní místo blízko Vašeho bydliště, vedení a podporu zkušeného týmového manažera (nejen po dobu adaptace), odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese, otevřenou cestu ke kariéře manažera nebo k dalším profesím v rámci společnosti, správu přiděleného kmene, motivační benefity
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Janouchová Veronika, e-mail: veronika.janouchova@nn.cz, tel.: 601 087 230
Volné místo obchodní referent/-ka pro lokalitu Hradec Králové.