Všeobecný/á bratr/sestra, dětský/á bratr/sestra a praktický/á bratr/sestra

  • Lázně Kynžvart

Pracovní místo ( Všeobecný/á bratr/sestra, dětský/á bratr/sestra a praktický/á bratr/sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá (6:00-14:00 h, 14:00-22:00 h, 22:00-6:00 h), So-Ne (6:00-18:00 h, 18:00-6:00 h). Požadujeme: odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb., znalost práce na PC na uživatelské úrovni výhodou, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, příspěvek na dovolenou a další benefity, možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 9:00-15:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo všeobecný/á bratr/sestra, dětský/á bratr/sestra a praktický/á bratr/sestra pro lokalitu Lázně Kynžvart.