Vychovatel / vychovatelka

Pracovní místo ( Vychovatel / vychovatelka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MV: Soudní 988/1, 14000 Praha 4
Kontakt: Šandová, tel.: 261032106, 724 168 391 (po-pá 8-12 hod.) e-mail: vvpankrac.persatvez.pan.justice.cz

Vychovatel Vazební věznice Praha - Pankrác, platové rozpětí dle zápočtu praxe 23690-33200 Kč. Vysoká škola pouze pedagogického zaměření (SZZ z pedagogiky), ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

vychovatel/ka jazykové školky pro děti od 3-6 let místo výkonu práce: Bubenečská č.p. 891/22, 160 00 Praha 6 kontakt: Gubbinsová Nina, tel.: 724 344 040, e-mail: director@bumblebee.cz vychovatel/ka s vysokou znalostí AJ (rodilý mluvčí) a zkušeností na pozici vychovatelky min. 1 rok Volné místo ...
BUMBLE BEE, s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Vychovatelka školní družiny Volné místo pro vychovatelka školní družiny lokalitu Zdiby.
Základní škola Zdiby, okres Praha-východ Zdiby, Inzerováno před 4 dny

Vychovatel/ka Pozice: vychovatel/ka Požadavky: vzdělání SOÚ pedagogického zaměření nebo ÚSO + DPS Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou Nástup od 1.11.2018 na dobu určitou do 31.10.2019. Mzda: 24 810,- až 28 650,- ...
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno Dubno, Inzerováno před 6 dny