Vězeňská služba České republiky Vychovatel / vychovatelka

Vychovatel / vychovatelka

Odeslat

Pracovní náplň
MV: Soudní 988/1, 14000 Praha 4
Kontakt: Šandová, tel.: 261032106, 724 168 391 (po-pá 8-12 hod.) e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Vychovatel Vazební věznice Praha - Pankrác, platové rozpětí dle zápočtu praxe 23690-33200 Kč. Vysoká škola pouze pedagogického zaměření (SZZ z pedagogiky), doba určitá na 1 rok s následnou možností na dobu neurčitou, dovolená 25dnů + 5dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna. Nástup možný ihned či dle dohody Kontakt: pí Šandová, tel.: 261032106 nebo mob: 724168391 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Výhody: Podnikové stravování
Volné místo vychovatel / vychovatelka pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vychovatel / vychovatelka

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Praha
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Soudní 988
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šandová
E-mail: Šandová
Telefon: +420 261 032 106

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky