MECHANIK/-ČKA ELEKTRO

  • Libáň

Pracovní místo ( MECHANIK/-ČKA ELEKTRO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MECHANIK/-ČKA ELEKTRO - pracoviště Libáň.
V případě zájmu pište na e-mail: karolina.machackova@grupoantolin.com, bližší informace PO-PÁ od 9.00-15.00 hod na tel.: 778 522 915 pí.Macháčková
Náplň práce:
- Opravy elektrických a elektkronických částí strojů a zařízení
- Provádění analýt příčin poruch
- Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby
- Spolupráce s externími servisními pracovníky

Požadujeme:
- Vzdělání v oboru elektro (slaboproud výhodou)
- Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. § 6 a vyšší
- Znalost práce na PC
- Znalost automatizace
- Orientace v technické dokumentaci
- ŘP skup. B

Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže)
- 5 týdnů dovolené
- Příjemné pracovní prostředí
- Vhodné i pro absolventy, pro občany EU i cizince na zaměstnanecké karty
Volné místo mechanik/-čka elektro pro lokalitu Libáň.